Seo Hizmeti ve Danışmanlığı

Ürün ve Hizmetlerinize ait internet sitenizin Google gibi arama motorlarında,kullanıcıların gireceği anahtar kelimeler sonucunda, üst sıralarda görünmesine dair yapılan çalışmalara Seo Hizmeti ve Danışmanlığı diyebiliriz. Kısacası web sitenizin üst sıralarda yer alması ve kullanıcıların karşısına organik olarak çıkması için yapılan işlemlerin tümü olarak özetlenebilir.

Seo Çalışması Nasıl Yapılıyor?

Seo çalışması site içi ve site dışı olmak üzere iki farklı başlıkta gerçekleştirilir. Olumlu sonuç almak adına bu iki farklı adımı titizlilikle yürütmek gerekir. Ayrıca kesinlikle “yaptım, oldu, bitti” demekle ne yazık ki bitmemektedir. Düzenli olarak seo analizi yaparak takip etmeli ve çıkan sonuçlara göre strateji şekillendirilmelidir.

Arama motoru optimizasyonu ile olumlu bir sonuç elde etmek için muhakkak seo uzmanı ile çalışılmalıdır. Aksi takdirde yanlış yapılacak çalışmalar yüzünden web siteniz Google cezası alıp ya indexten (listelemeden) tamamen kaldırılabilir ya da üst sıralarda yer alırken çok gerilere düşebilir.

Önemli bir noktaya değinmek gerekirse çalışma kesinlikle bir kerelik yapılacak düzenleme ile kısa sürede üst sıralara gelmenizi sağlamaz. Bu çalışmalar seo danışmanı tarafından düzenli ve sürekli olarak, belirli bir zamana yayılıp adım adım gerçekleştirilir. Bunun sonucunda hedef kitlenize doğru anahtar kelime ve kelime grupları ile üst sıralarda yer alan arama sonuçları ile ulaşabilirsiniz.

Kurumsal ya da bireysel web siteleri farketmez Seo hizmeti ve danışmalığını Kapa Web Tasarım olarak büyük ya da küçük ölçekli web sitesi ayrımı yapmaksızın özveri ile gerçekleştirmekteyim. Başlangıçta web sitenizin kod yapısından açılma hızına kadar çok sayıda parametreyi inceleyip ayrıntılı seo analizini çıkarıyorum. Çıkan analizi ve müşterilerimin ihtiyaçlarını da belirledikten sonra sektörünüze dair anahtar kelime çalışması yapıp uygun kelime ve kelime gruplarını belirleyip web sitenizin içeriklerini zenginleştirme çalışmasına odaklanıyorum. Akabinde link yapılarınız üzerinde derinlemesine inceleme süreci başlatıp url yapılarını anahtar kelimelere uygun ve kaliteli bir düzene sokulması için gerekli bilgileri paylaşıyorum.

Seo çalışması size organik sonuç üretecektir. Böylelikle dijital pazarlama çalışmaları için Adwords (Ücretli Reklam) maliyetleriniz çok daha düşük yada hiç olmayabilir.

Mevcut bir web siteniz varsa ve ücretsiz analiz raporu ve teklif almak için iletişim formunu doldurmanız yeterlidir. Not: Mesaj kısmına lütfen web sitenizin adresini yazmayı unutmayınız.

Güncel yazılarım hakkında bildirim almak için Haber Bültenine Kayıt olmayı unutmayın.