web tasarım hizmeti
Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım : Kurumsal olarak sağladığınız ürün ya da hizmetlerin satış ve/veya tanıtımı adına müşterilerinizin ulaşabileceği web sitelerinin hazırlanması ve yayına verilmesi için hazırlanan özel tasarımlardır.

Web Sitesi Tasarım Süreci

Müşterimizden, öncelikli olarak, yaptırmak istediği web sitesi hakkında ayrıntılı bilgi ve yönlendirmeler talep edilir. Bu bilgiler ışında görsel olarak web tasarımı yapılır ve müşteri onayına sunulur. Tasarım üzerinde değişiklik talebi olması halinde tasarımda güncelleme yapılır ve son onay için müşterimize gönderilir. Web Tasarım onay sürecinden hemen sonra kodlanmaya başlanacaktır. Kodlama tamamlandığında ise yayına alınmadan önce web tasarımın işlevselliği demo olarak müşteriye sunulur ve onayı ile yayına alınır.

Web Sitenizin Hangi Özellikleri Olacak?

 • Mobil Uyumlu Web Tasarım;
  Web sitem mobil uyumlu olacak mı? diye sorarsanız; İnternet kullanımı artık %80 oranında mobil cihazlar (Telefon ve Tablet) üzerinde gerçekleştiğini göz önünde bulundurursak web sitenizin tasarımı mutlaka responsive olarak kodlanacaktır.
 • Google için Seo Uyumlu;
  Dijital dünyada bilinirliğinizin ve görünürlüğünüzün artması için web sitenizin alt yapısı mutlaka Seo kriterlerine uygun olarak kodlanacaktır.
 • Güncel Teknolojik Alt Yapı;
  Kullanım ihtiyaçlarınıza göre WordPress ya da Html5 + Css3 + Bootstrap + javaScript alt yapısına sahip olacaktır.
 • Hızlı Açılan Sayfalar;
  Web sitesi kodlaması temiz, gereğinden fazla ve kullanılmayan kod parçacıklarının olmadığı, görsellerin web sayfalarına optimize edilerek eklendiği sayfalar hazırlanacaktır.
 • Web Sitesi Yönetim Paneli;
  Eğer belirli aralıklarla görsel ve metinsel içerik, tema görünümünde temel değişiklikler vb. güncellemeleri, herhangi bir kod yazma bilgisine de gerek kalmadan, kendiniz yapmak isterseniz site yönetim paneli de eklenecektir.

 

 

Web Hosting ve Domain Süreci

Talebinize göre hosting ve domain alım ve tanımla süreci de gerçekleştirilecek olup mevcut hosting ve domain hizmetiniz varsa mevcut üzerinden de ilerlenebilecektir.
Web Sitesi Teslim Süreci

Kodlaması tamamlanan ve proje sahibi müşterinin son onayı da alındıktan sonra ilgili tasarım dosyaları hosting’e yüklenip domain entegrasyonu ile yayına aktif olarak geçirilerek Web Sitesi Teslim süreci tamamlanmış olur.

Teknik Destek

Web tasarımın tamamlanıp yayına alınmasından sonra da destek süreci planlar dahilinde devam edecek olup hem mail üzerinden hem de telefon ile iletişim kurabileceksiniz.

 

Güncel yazılarım hakkında bildirim almak için Haber Bültenine Kayıt olmayı unutmayın.

Kurumunuz, ürün ve hizmetleriniz hakkında ihtiyacınız olan web sitesi tasarımı için aşağıdaki formu doldurarak teklif talebinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede sizi arıyor olacağım.